WAKACYJNE KURSY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ
Białobrzegi nad jeziorem Zegrzyńskim — sierpień 2022

Weź udział w wakacyjnych kursach improwizacji teatralnej organizowanych przez Szkołę Impro. Niezależnie od doświadczenia, z pewnością wybierzesz coś dla siebie. W tym roku spotkamy się w ośrodku wczasowym Promenada Zegrze (Białobrzegi) nad jeziorem Zegrzyńskim W programie: kursy z improwizacji teatralnej (również od podstaw), prowadzone przez profesjonalnych artystów scen komediowych, sporo czasu wolnego, jezioro, wieczorne rozrywki i ludzie, z którymi z pewnością spędzisz świetne wakacje.

WYBIERZ TERMIN I GRUPĘ

● 1. turnus / 15–19 sierpnia
A1: SCENY DWUOSOBOWE — doświadczenie: Zerówka
SZKOŁY I METODY IMPROWIZACJI — doświadczenie: Zerówka
PISANIE SKECZY 1 — doświadczenie: Zerówka
DEKONSTRUKCJA — doświadczenie: A2

● 2. turnus / 19–23 sierpnia
0: ZERÓWKA [KURS OD PODSTAW] — doświadczenie: brak
A2: SPEKTAKL — doświadczenie: A1
GRAJ SOBĄ — doświadczenie: A1
ARCHETYPY — doświadczenie: A2 – SOLD OUT
MUSICAL IMPROV TOOLKIT — doświadczenie: Podstawy improw. musicalowej – OSTATNIE MIEJSCE

● 3. turnus / 25–29 sierpnia
0: ZERÓWKA [KURS OD PODSTAW] — doświadczenie: brak
WIELOWYMIAROWE POSTACIE — doświadczenie: A2
SLOW COMEDY 2: GDZIE — doświadczenie: A2 – OSTATNIE MIEJSCE

CENA
— 1350 PLN (kurs) lub 1650 (kurs musical)
— Opłata za wyjazd obejmuje: kurs, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, woda na zajęciach, ognisko/grill lub animacje, dżem
— WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE PŁATNOŚCI ZA KURS: Chcemy wyjść naprzeciw Waszym prośbom. Jeżeli jesteś uczniem/uczennicą Szkoły Impro i z jakichś względów nie możesz od razu zapłacić pełnej ceny za kurs, napisz do nas maila, a my zaproponujemy ci płatność w dwóch ratach po 50% kwoty

ZAPISY
Odbywają się pod adresem www.portal.szkolaimpro.pl

REGULAMIN
Zapisanie się na kurs oznacza akceptację regulaminu wyjazdu. Zapoznaj się z nim dokładnie przed opłaceniem kursu: PRZECZYTAJ

WIĘCEJ INFORMACJI
Znajdziesz TUTAJ

MASZ PYTANIE?
Napisz do nas: kontakt@szkolaimpro.pl

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, realizująca kursy z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

Foto © Mateusz Ożyński