WAKACYJNE KURSY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ NA MAZURACH
sierpień 2021

Weź udział w wakacyjnych warsztatach improwizacji teatralnej na Mazurach. Są jeszcze miejsca na niektóre kursy i niezależnie od doświadczenia, z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Po raz kolejny zapraszamy do ośrodka Mazury Club w Maradkach, gdzie znajdziesz wszystko: warsztaty z improwizacji teatralnej prowadzone przez profesjonalnych artystów scen komediowych, sporo czasu wolnego, jezioro, pyszne jedzenie, wieczorne rozrywki i ludzi, z którymi z pewnością spędzisz świetne wakacje.

WYBIERZ TERMIN, KTÓRY NAJBARDZIEJ CI PASUJE

● premaradki / 30 lipca – 1 sierpnia
WIELOWYMIAROWE POSTACIE
[sold out] SZUKANIE GRY W SCENIE
[sold out] IMPRO GATUNKOWE

● 1. turnus / 4 sierpnia – 8 sierpnia
ZERÓWKA [kurs od podstaw]
REAGUJ
DEKONSTRUKCJA
[sold out] POEZJA GŁUPOTY
[sold out] ZNAJDŹ POŁĄCZENIE

● 2. turnus / 11 sierpnia – 15 sierpnia
ZERÓWKA [kurs od podstaw]
SCENY DWUOSOBOWE
SLOW COMEDY 2: GDZIE
[sold out] GRAJ SOBĄ
[sold out] MUSICAL IMPROV — FORMAT

● 3. turnus / 18 sierpnia – 22 sierpnia
ZERÓWKA [kurs od podstaw]
WIELOWYMIAROWE POSTACIE
BEZ FORMATU
PISANIE SKECZY 1
[sold out] PODSTAWY IMPROWIZACJI MUSICALOWEJ

● Koszt kursów na 1, 2, i 3 turnusie to 1180 zł (lub 1130, jeśli wybierzesz tańszy domek). Na premaradkach koszt to 680 zł (lub odpowiednio 650).

● Zapisy odbywają się pod adresem www.portal.szkolaimpro.pl.

● Zapisanie się na kurs oznacza akceptację regulaminu pobytu: PRZECZYTAJ.

● Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

● Masz pytanie? kontakt@szkolaimpro.pl

Jacek: Będąc w Maradkach, uświadomiłem sobie pewną rzecz. Na każdym wyjeździe, na jakim byłem, prędzej czy później pojawiają się jakieś problemy, niesnaski, kłótnie. A w Maradkach jest inaczej, był totalny chill. I to jest zasługa ludzi, którzy są wokół impro, ludzi, którzy również poza sceną żyją wg zasady TAK, I…

Ola: Jak zaczęła się ta przygoda z improwizacją? Chyba najlepiej jak tylko mogła – od Maradek! Właśnie tam, podczas jednego z wieczorów, kiedy wszyscy przy świetle księżyca tańczyliśmy gigantycznego poloneza, zorientowałam się, że już przepadłam.