MARTYNA KOWALSKA

Improwizatorka, performerka. Gra w spektaklach Resortu Komedii i Kooperatywy Śmiesznie. Współinicjatorka wydarzenia Szkoły Impro „Polonez Duo”. Współtwórczyni Podcastu Na Żywo — Zalewski, Cytryna, Ponttefski / Uzdański. Występuje w projekcie „Snatch Game”, gościni cyklu „Klancyk i przyjaciele”. Autorka kursu „Mix Min — budowanie postaci przy wykorzystaniu techniki impressions”. Instruktorka improwizacji w MOKTiS (Otwock). Pracuje w Content Teamie Audioteki. Tworzy także projekty oraz identyfikacje wizualne. Improwizacji uczyła się pod okiem polskich i zagranicznych instruktorów. Absolwentka Szkoły Impro.

Odkąd pamiętam szukałam przestrzeni do wyrazu artystycznego, wspólnego działania i spontanicznego tworzenia. Czegoś, co będzie skupiać odpowiedź na wszystkie te potrzeby. Improwizacja okazała się czymś o wiele cenniejszym. Oprócz warsztatu tworzenia spektakli dała mi możliwość poznania wspaniałych ludzi, tak różnych, tak interesujących! Przeniosła mnie w czas beztroski i zabawy, o której łatwo zapomnieć w dorosłym życiu. Śmiało mogę powiedzieć, że impro to dla mnie takie przedszkole dla dorosłych, gdzie nikt nie każe jeść zupy mlecznej.

ZGÓDŹ SIĘ