Regulamin Szkoły Impro

Obsługa

 • Szkoła Impro dokłada wszelkich starań, aby sprawnie obsługiwać osoby, które chodzą na nasze kursy lub chcą się na nie zapisać.
 • Preferowanym sposobem komunikacji z nami jest adres mailowy kontakt@szkolaimpro.pl lub profil Szkoły na Facebooku (https://www.facebook.com/SzkolaImpro)
 • Odpowiemy na każde pytanie, jak tylko będzie to możliwe, ale prosimy pamiętać, że nasze godziny pracy to poniedziałek-piątek 9-17.

Zwroty pieniędzy

  • W przypadku, jeśli jakiś kurs zostanie odwołany przez Szkołę osobom, które wpłaciły za niego pieniądze zostaną za niego zwrócone.
  • Zwrot pieniędzy nie przysługuje, jeśli kursant zrezygnuje z kursu później niż na tydzień przed jego rozpoczęciem.
  • Prośby o zwrot pieniędzy w innych przypadkach będą rozpatrywane osobno i prosimy o kierowanie ich na adres kontakt@szkolaimpro.pl.

Zachowanie na zajęciach

 • Zajęcia z improwizacji są zajęciami grupowymi, które będą przebiegały właściwie jedynie, jeśli wszyscy uczestnicy zgodzą się na pewien zestaw zasad, który pozwoli im działać w komfortowych warunkach. Zasady udziału w kursie Instruktorzy będą przedstawiali na początku zajęć. Jeśli ktoś będzie świadomie i notorycznie łamał te zasady, może zostać wyproszony z zajęć. Instruktor może również zakazać mu wejścia na kolejny warsztat.
 • Prosimy, aby wszyscy uczestnicy szanowali wspólny czas i nie spóźniali się na zajęcia. Jeśli uczestnik spóźni się powyżej 20 minut, może zostać niewpuszczony na zajęcia.
 • Spożywanie jakichkolwiek używek (w szczególności alkoholu i narkotyków) jest zakazane w trakcie zajęć. Także osoby pod wpływem takich substancji nie mogą uczestniczyć w zajęciach.
 • Na przyjazną atmosferę pracy na zajęciach składa się również: powstrzymanie się od jedzenia, głośnych rozmów, korzystania z telefonów komórkowych czy innych czynności, które mogą przeszkadzać innym.
 • Zajęcia często wymagają wspólnych ćwiczeń, również fizycznych. Zwróć uwagę na swoją higienę.

Terapia

 • Prosimy o informację, jeśli kursant podczas trwania warsztatów odbywa jakieś inne zajęcia związane z psychologią, rozwojem osobistym lub jest w trakcie terapii albo leczenia lekami psychotropowymi.
 • Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia takiej osoby na zajęcia, dla jej własnego dobra oraz komfortu pracy reszty grupy. Jeżeli kursant chce mimo wszystko kontynuować równocześnie naukę w Szkole Impro i terapię lub leczenie, prosimy o kontakt z osobą, z którą możemy porozmawiać o zagrożeniach i korzyściach takiego połączenia i podjąć wspólnie decyzję.

Występy po kursach

 • Każdy kurs jest zakończony publicznym występem improwizowanym, traktowanym jako zakończenie zajęć.
 • Występ może odbywać się w Resorcie Komedii lub innym miejscu, gdzie zapewnione będą podobne warunki występu.
 • Informujemy, że na wydarzenia Szkoły Impro, które są pokazami po kursach, dla osób, które w pokazie danego dnia występują, wstęp na dane wydarzenie jest bezpłatny: w przypadku wolnych miejsc na sali. Zachęcamy jednak osoby występujące do dobrowolnego zakupu biletu na to wydarzenie. Cena biletu: 5zł. Biletowanie pozwala nam w sposób zautomatyzowany kontrolować liczbę dostępnych miejsc (bez ryzyka, że dla kogoś nie starczy miejsca na sali).

Odwoływanie zajęć

 • Nasi instruktorzy są aktywnymi improwizatorami, a także ludźmi, dlatego może się zdarzyć konieczność odwołania zajęć lub zmiany instruktora.
 • Szkoła Impro zastrzega sobie możliwość zmiany prowadzącego konkretne zajęcia.
 • Instruktor może również poprosić uczestników kursu o zmianę godziny kursów. Uczestnicy kursu muszą zostać o tym fakcie poinformowani maksymalnie 24h przed zajęciami.
 • Zmiana instruktora lub terminu zajęć nie jest podstawą do zwrotu pieniędzy, chyba że będzie dotyczyć ponad połowy zajęć w kursie.
 • Wszystkie odwołane zajęcia zostaną odrobione po wspólnym uzgodnieniu dogodnej daty przez instruktora i kursantów.

Legitymacja

 • Każda osoba, która dokonała płatności za kurs, przez cały okres jego trwania, może korzystać z legitymacji Szkoły Impro. Legitymacja umożliwia wejście na wybrane imprezy Resortu Komedii oraz Klubu Komediowego ze zniżką.
 • Legitymacja uprawnia również do zniżki na barze w Klubie Komediowym.