FotBartekWarzecha001 - Edited

PAWEŁ NAJGEBAUER

Improwizator, autor skeczy i scenariuszy. Gra w teatrach improwizacji Klancyk, Hofesinka, Dziubauer. Występuje na scenach Resortu Komedii, Klubu Komediowego, Teatru Komedia. Współzałożyciel Szkoły Impro i Warsaw Improv Festival. Prowadzi warsztaty w Polsce i zagranicą. Wystąpił na festiwalach w całej Polsce oraz w Chicago, Nowym Jorku, Austin, Bremie, Kopenhadze, Budapeszcie, Gyor, Ostrawie i Manili. Współautor książki „Duży pies nie szczeka” napisanej w oparciu o ogólnopolski projekt walki z mową nienawiści wśród gimnazjalistów za pomocą improwizacji. Improwizacji i pisania skeczy uczył się w teatrach iO, Annoyance, Second City, UCB (USA), a także na kursach Davida Pasquesi, TJa Jagodowskiego, Jimmiego Carrane’a, Micka Napiera, Susan Messing, Patti Stiles i in. Uczył się również technik teatru fizycznego metodą Jacques’a Lecoq’a w szkole Movement Theater Studio, NYC. Ukończył kurs scenopisarstwa w Atelier Scenariuszowym.

ZGÓDŹ SIĘ